PERSONEL


Lady-Doctor3_0Lekarz weterynarii PAULINA HEESE

Urodzona we Włoszczowie. Ukończyła studia w języku angielskim na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2010 roku. W tym samym roku uzyskała prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii. W 2015 roku ukończyła studia doktoranckie na macierzystej uczelni. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w przychodniach weterynaryjnych we Wrocławiu.

Obecnie kontynuuje studia specjalizacyjne. Jest współautorką publikacji, patentów oraz szeregu prac naukowych. W czasie studiów doktoranckich brała udział w wielu projektach badawczych, a swoje osiągnięcia prezentowała na wielu konferencjach krajowych i zagranicznych. Jej zainteresowania to diagnostyka ogólna chorób wewnętrznych małych zwierząt.

 

doktor

Lekarz weterynarii KRZYSZTOF HEESE

Pochodzi z Koszalina. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z 2009 roku. W 2014 r. ukończył 3-letnie podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt, uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów.

Praktykę zawodową zdobywał w klinikach weterynaryjnych w Koszalinie, Szczecinie i we Wrocławiu. Zrealizował kursy diagnostyki obrazowej RTG i USG, dermatologii weterynaryjnej oraz kursy kardiologii małych zwierząt w Krakowie. Oddając swojego pupila w ręce Pana doktora, możemy być pewni, że zostanie on zdiagnozowany od czubka nosa po sam koniuszek ogona. Poza zainteresowaniami czysto zawodowymi jest również pasjonatem aktywnego wypoczynku m.in. tenisa ziemnego, żeglarstwa i snowboardu.

a-small-group-of-animals